Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

  

Regulamin sklepu:
 
1. Właścicielem Sklepu internetowego http://sport.sengam.pl jest:


SENGAM SPORT sp. z o.o.

ul. Brata Alberta 11
42-400 Zawiercie
woj. śląskie
telefon: +48 32 67 02 924

NASZE SKLEPY:
 

( zwroty proszę odsyłać na poniższy adres, po zapoznaniu się z pkt 11. ):

SENGAM-SPORT sp. z o.o.
ul. Brata Alberta 11
42-400 Zawiercie
woj. śląskie
telefon: +48 32 67 00 130
e-mail: [email protected]
SENGAM-SPORT sp. z o.o.
ul. Słowackiego 8
42-300 Myszków
woj. śląskie
telefon: +48 794 577 544
e-mail: [email protected]

e-mail: [email protected]

NIP:   649-230-31-74
REGON: 362540598

2. Realizacja sprzedaży w Sklepie internetowym sengam.pl odbywa się według niniejszego regulaminu.

3. Złożenie zamówienia w Sklepie internetowym sengam.pl oznacza akceptacje przez Klienta zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim reguł.

4. Z oferty Sklepu może korzystać każdy, kto posiada zdolność do wykonywania czynności prawnych.

5. Ceny towarów wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki i obsługi zamówienia.

6. Do dostarczonej przesyłki zawsze dołączany jest dokument sprzedaży, paragon lub faktura.

7. Płatności można dokonywać w następujący sposób:

·Pobraniową - należność należy przekazać kurierowi przy odbiorze przesyłki.

·Przelewem bankowym - przelew należy wysłać na konto wskazane na stronie Sklepu. Sklep rozpocznie procedurę realizacji zamówienia po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia. Na przelewie, w polu „tytułem”, prosimy podać numer zamówienia. Należy pamiętać o czasie niezbędnym na przepływ środków na rachunek sklepu i dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem. Na odbiorcy ciąży opłata za dostawę.

·Odbiór Osobisty. Płatność gotówką lub kartą.

8. Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi przyjęcie oferty według treści oświadczenia złożonego przez sklep.

Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez formularz wypełniany na stronie Sklepu.

Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie zasygnalizowany automatycznie przez system na adres e-mail podany przy rejestracji, wiadomością zawierającą w treści link do potwierdzenia.

Zamówienia wymagają elektronicznego potwierdzenia przez zamawiającego po otrzymaniu wiadomości e-mail jak wyżej.

Sklep zastrzega sobie prawo dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon.

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości lub zawierających treści o charakterze bezprawnym.

Klient ma prawo zmienić lub anulować złożone zamówienie przed jego wysłaniem, kontaktując się ze sklepem w sposób telefoniczny.

O dokonaniu wysyłki Sklep zawiadamia Klienta wiadomością e-mail wysłaną na adres podany przy rejestracji.

Nieuzasadniona odmowa przyjęcia przesyłki traktowana jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu.

9. Zamówienia dostarczane będą pod wskazany przez Klienta adres pocztą kurierską w ciągu dziesięciu dni roboczych. Wyjątkiem są artykuły z umieszczoną w opisie produktu informacją o wydłużonym czasie realizacji.

Klient będzie obciążony kosztami wysyłki w zależności od wagi paczki i wartości przesyłki.

10. Po uregulowaniu zapłaty zawartość przesyłki powinna być sprawdzona w obecności kuriera na okoliczność kompletności i nienaruszalności opakowań. W razie nie zgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem lub stwierdzeniu uszkodzenia opakowania, kupujący powinien odnotować ten fakt na liście przewozowym firmy kurierskiej oraz sporządzić protokół uszkodzenia przesyłki i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę wiadomością e-mail na adres [email protected] Reklamacja będzie przez Sklep internetowy www.sport.sengam.pl niezwłocznie rozpatrzona. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie jest sporządzenie protokołu uszkodzenia przesyłki w obecności kuriera (dostępny u kuriera). W przypadku niesporządzenia protokołu szkody, reklamacje nie będą rozpatrywane. Przyjęcie przesyłki przez kupującego, potwierdzone jego podpisem bez uwag na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.

11. Zakupiony towar Klient może zwrócić w stanie nienaruszonym w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)). W celu dokonania zwrotu zakupionego towaru należy pobrać wzór formularza zwrotnego np.:TUTAJ..., wypełnić go i wraz ze zwracanym towarem wysłać na własny koszt paczką na adres firmy SENGAM-SPORT sp. o.o.. Stwierdziwszy spełnienie warunków, którym zwroty podlegają, SENGAM-SPORT sp. z o.o. zwróci cenę zapłaconego towaru Klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy. Zwrotowi nie podlega opłata udziału w kosztach wysyłki i obsługi o ile taka miała miejsce. Sklep nie przyjmuje zwrotów nadanych za pobraniem.

12. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (
Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta. Zgodnie powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

13. Dane Klientów są przechowywane i przetwarzane przez Sklep, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.) i są wykorzystywane wyłącznie w związku z działalnością Sklepu.

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca zamieszkania pozywającego.
 

Witryna stworzona na platformie