Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polityka prywatności

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Znajdujące się poniżej zasady Polityki Prywatności obowiązują za każdym razem, gdy korzystają Państwo ze sklepu internetowego www.sport.sengam.pl.

Właścicielem sklepu internetowego http://sport.sengam.pl jest: SENGAM SPORT sp. z o.o., 42-400 Zawiercie, ul. Brata Alberta 11.

Składając zamówienie, Klient świadomie akceptuje warunki Polityki Prywatności oraz zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie powierzonych danych osobowych w celu realizacji umowy sprzedaży, przy ewentualnym zwrocie, wymianie, reklamacji towaru. 

Sklep sportowy SENGAM SPORT jako administrator strony nie udostępnia danych osobowych innym podmiotom do celów marketingowych.
Udostępnianie jakichkolwiek danych jest dobrowolne.

Udostępnione przez klientów dane osobowe, pozyskane w celu zawarcia umowy sprzedaży, wystawienia dowodu sprzedaży, wysyłki towaru, ewentualnego zwrotu, wymiany, reklamacji oraz w celu otrzymywania wiadomości o promocjach, nowościach, wyprzedażach oraz wydarzeniach to następujące dane: imię, nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki (zazwyczaj adres zameldowania; adres na który ma dotrzeć przesyłka), telefon (umożliwia skontaktowanie się z Klientem w sytuacji gdy wystąpiły problemy z dostarczeniem przesyłki), dane dotyczące płatności (płatność za pobraniem, przelew itp.).

Zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych, każda osoba, która udostępniła swoje dane osobowe ma prawo do ich wglądu, dokonania zmiany a także do zaprzestania udostępniania swoich danych. Każda zmiana może być dokonana przez Klienta poprzez maila [email protected] Istnieje również możliwość pisemnego zgłoszenia chęci dokonania zmian danych osobowych na adres SENGAM SPORT, 42-400 Zawiercie, ul. Brata Alberta 11.

Zapewniamy, że jedynym administratorem powierzonych przez Klientów danych osobowych jest Sklep sportowy SENGAM SPORT, 42-400 Zawiercie ul. Brata Alberta 11.
Całość udostępnionych nam informacji jest bezpieczna w bazie danych sklepu sport.sengam.pl, nikt oprócz osób do tego uprawnionych nie ma dostępu do danych osobowych naszych Klientów.

Udostępnione nam dane nie są udostępniane osobom trzecim z wyjątkiem podmiotów uczestniczących w realizacji umowy sprzedaży, współpracujących z administratorem sklepu online, takich jak firmy kurierskie. Uprawnione do uzyskania dostępu do danych osobowych są również właściwe organy państwowe, na mocy odrębnych przepisów.
Dane osobowe naszych Klientów są przechowywane, przetwarzane i chronione według odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, które to środki zapewniają poufność i integralność.

Sklep Sportowy SENGAM SPORT zastrzega sobie prawo do zmian w Polityce Prywatności.

Witryna stworzona na platformie