Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Sengam Sport

Sengam Sport jest sklepem, który kojarzy się nie tylko z pełnym profesjonalizmem pracowników i znakomitą jakością produktów. Sengam jest przede wszystkim przyjaznym sklepem dla klientów, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem od samego początku, czyli od 2010 roku.

W wewnętrznych strukturach firmy wszyscy się znamy, szanujemy oraz pomagamy sobie, co znakomicie przekłada się na miłą atmosferę pracy oraz profesjonalną obsługę względem klienta. Wiedza zdobywana przez lata uczyniła z naszych pracowników nie tylko wspaniałych sprzedawców, ale także pasjonatów i ekspertów, którzy maja olbrzymią wiedzę na temat różnych dziedzin sportu oraz specjalistycznego sprzętu.

Sklep Sengam Sport ma silną oraz stabilną pozycje na rynku, a wysoka sprzedaż oraz ogromne zainteresowanie naszymi produktami przyczyniło się w 2014 roku do otwarcia naszej drugiej placówki - na terenie Myszkowa.

Od 2016 roku sklep wspiera Stowarzyszenie Sengam Sport, którego działalność polega między innymi na:

  • utworzeniu i prowadzeniu drużyny futsalowej i kolarskiej;
  • organizowaniu i udziale w imprezach sportowych, szkoleniach i turniejach;
  • działalności związanej z promowaniem wędkarstwa.

Od kilku lat Sengam Sport wspiera również mieszkańców Zawiercia autoryzowanym serwisem rowerowym Kross, profesjonalnym serwisem narciarskim, snowboardowym oraz ostrzeniem łyżew.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - na ulicę BRATA ALBERTA 11 w Zawierciu oraz na ulicę SŁOWACKIEGO 28 w Myszkowie. Zachęcamy również do polubienia profilu sklepu na Facebook’u gdzie najczęściej publikujemy nasze promocje.

Życzymy udanych zakupów!

SERWIS ROWEROWY ZAWIERCIE

ul. Brata Alberta 11
telefon: +48 32 67 00 130
e-mail: [email protected]

GODZINY PRACY:

poniedziałek-piątek: 8:00-20:00
sobota: 8:00-20:00
niedziela (pracująca): 9:00-20:00

SERWIS ROWEROWY MYSZKÓW

ul. Słowackiego 81
telefon: +48 794 577 54
e-mail: [email protected]

GODZINY PRACY:

poniedziałek-piątek: 9:00-14:00
sobota: 9:00-14:00
niedziela: nieczynne
Witryna stworzona na platformie